Sofy w stylu młodzieżowym

Sofy w stylu młodzieżowym

Szukasz wygodnej sofy bądź kanapy do pokoju swojej nastoletniej pociechy? A może szukasz czegoś prostego i praktycznego, i przede wszystkim modnego? W sieci jest pełno ofert, a poszukiwania są mozolne? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowałam spis sof i kanap, które, z mojego punktu widzenia, idealnie wpisują się styl młodzieżowy.


Kanapa Aga
Dużą zaletą tej kanapy jest możliwość wyboru strony w zależności od preferencji klienta, pojemnik na pościel oraz wysuwana funkcja spania. O jej unikalności świadczy kształt, który różni się od pozostałych, łamiąc przyjęte schematy. Ciekawym elementem, który plusuje jest możliwość wyróżnienia siedziska od reszty, a więc zabawa kolorem, odcieniem, materiałem, strukturą.


Kanapa Atila
Jej dużym atutem, tak jak przy poprzedniej propozycji, jest pojemnik na pościel oraz funkcja spania. Kolejnym walorem oraz czynnikiem wyróżniającym jest układ tkanin na zasadzie szachownicy. Dobór dwóch różnych materiałów, pod każdym względem, może wprowadzić do domu nutkę różnorodności i odświeżyć wnętrze.


Sofa Cosmo
Jak sama jej nazwa mówi, musi być kosmiczna. Poza pojemnikiem na pościel i funkcja spania, największym atutem prezentowanej sofy są poduszki. Stanowią wyróżnik i dodają modny charakter, dzięki zastosowaniu 5-ciu młodzieżowych wzorów.


Sofa Neva
Zupełna nowość naszej ofercie. Jeżeli stawiasz na minimalistyczny wygląd, to jest to strzał w dziesiątkę. Cała sofa utrzymana jest w jednolitym kolorze, a wzorzyste poduszki przełamują nudę. Dużym walorem jest funkcja spania, co jest nierzadko pożądanym elementem sofy.


Sofa Wave
Jeżeli szukasz prostego rozwiązania z małą liczbą detali, to jest to świetna propozycja dla Ciebie. Sofa Wave łączy w sobie prostotę z funkcjonalnością, co zapewnia jej pojemnik na pościel i funkcja spania. Świetnie wpasuje się w każde wnętrze, a zwłaszcza ten bardziej wymagające, czyli dziecka.


Ważne, aby przy wyborze sofy bądź kanapy czy innego meble kierować się funkcjami jakie ma ona pełnić, ale również pod kątem stylu w jakim trwamy.
Po więcej modeli zapraszam do zakładki “nasza oferta”.

  • wysoka funkcjonalność

  • sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

  • meble do wnętrz mieszkalnych

  • funkcjonalne meble do wnętrz publicznych