wojewodztwo

Kontakt

Fabryka Mebli ELTAP

Mroczeń 203

63-611 Mroczeń

tel. +48 (62) 79 12 900

fax. +48 (62) 79 12 900

 

email: biuro@eltapmeble.pl

 

 

 

Dział obsługi klienta

Karolina Łęgocka

Kierownik działu obsługi klienta

Ewa Mielnik

Specjalista ds. obsługi klienta

Karolina Uruska

Specjalista ds. reklamacji
email: karolina.uruska@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 6
tel. kom.: 733969254

Beata Chwołka

Specjalista ds. obsługi klienta
email: beata.chwolka@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 4
tel. kom.: 661488664

Marcelina Nasiadek

Referent ds. obsługi klienta
email: Marcelina.nasiadek@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 3
tel. kom.: 733969253

Dział księgowości i kadr

Natalia Pieprz

Specjalista ds. księgowości
email: natalia.pieprz@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 7
tel. kom.: 601779568

Kamila Nasiadek

Specjalista ds. kadr
email: kamila.nasiadek@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 7
tel. kom.: 601779568

Dział handlu, marketing

Piotr Słupianek

Produkt Menadżer
email: piotr.slupianek@eltapmeble.pl
tel. kom.: 661661267

Wioleta Kula

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
email: wioleta.kula@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 6

Martyna Mazur

Specjalista ds. sprzedaży
email: martyna.mazur@eltapmeble.pl
tel. stac.: 3
tel. kom.: 661963198

Dział zakupów

Sandra Jerczyńska

Specjalista ds. zakupów
email: sandra.jerczynska@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 34
tel. kom.: 603999270

Dział logistyki i transportu

Agata Sip

Specjalista ds. logistyki i transportu
email: agata.sip@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew.9
tel. kom.: 601999078